Neden eliminasyon diyeti?

Eliminasyon diyeti nedir? Ne için yapılmalıdır? Kaç gün sürer ve Gerçekten etkisi gözle görülebilecek ve tartışılabilecek bir diyeti midir? Bu konuyu ele aldık.


Peki neden eliminasyon diyetini tercih etmeliyiz?

Hasta bir sindirim, yorgun bir bağışıklık sistemi ve sürekli stres modunda yaşayan bir insanın sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermesi imkansız. Sadece iki üç aylık yaz tatilini geçirmek için kilo vermek istiyorsanız, vücuda daha da stres yükleyen yo-yo diyetlere devam edebilirsiniz. O zaman bu makaleyi okumaya devam etmenizin bir anlamı yok. Daha henüz bıkmamışsınız demektir. Bıkınca tekrar okumaya başlayabilirsiniz.. 

Ama hem kilo verip sağlığınıza kavuşmak hem de verilen kiloları geri almadan kaliteli bir yaşan sürdürebilmek istiyorsanız, okumaya devam edin. Eliminasyon diyeti tüm bunlara ulaşmanın en direkt yoludur.

Diğer diyetlerden farkı nedir?

Eliminasyon diyetinin diğer diyetlerden farkı, hem fiziksel hemde ruhsal yönden arındırıcı olma özelliğine sahip bir test diyeti olmasıdır. Diyetin kendisi üç hafta sürerken, test, yani entolerans tespit etme bölümü ise iki hafta daha sürüyor. Sonrasında, kendi bünyenize ve biyokimyanıza özel, sadece size özel bir tablo oluşuyor. Bunu hiç bir alerji veya entolerans kan testiyle yapamazsınız. Birçoğunun geçerliliği şüpheli. Bazı hassasiyetler ise zaten kanda tespit edilemez!

Tepkiniz nedir?

Beğenilen Beğenilen
0
Beğenilen
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Havalı Havalı
0
Havalı
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Komik Komik
0
Komik
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Bilgece Bilgece
0
Bilgece
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Düşünceli Düşünceli
0
Düşünceli

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neden eliminasyon diyeti?

Giriş yap

Captcha!
Bir hesabın yok mu?
Kayıt ol

Şifre Sıfırla

Geri dön
Giriş yap

Kayıt ol

Captcha!
Geri dön
Giriş yap
Ne tür bir içerik yayınlacaksınız?
Anket Ekle
Bir sonuca ulaşma amacı ile yazılan görüş tespit etme içeriği
Makale Ekle
Düz yazı, resim, müzik vb. içerik barındıran makale içeriği
Sıralı Liste Ekle
Sıralı Liste Ekle