Kan grubuna göre beslenme!?

Kan grubuna göre beslenme şekli değişir mi? Her kan grubumu zayıflama veya kilo almaya yönelik beslenme programını değiştirmeli mi?


Kan grubunun beslenme ile ne alakası var?

-Kan grubunun beslenmeyle ne ilgisi var? Veya fazla kilolarımdan sonsuza dek kurtulmayla?

İşte böyle tepkiler veriyor çoğu fazla kilo sahipleri, kan grubunun fazla kilolarla olan bağlantısı duyunca.. İnanmayanların kafa sallamalarını kim durdurabilir? Denemiş oldukları değişik diyetlerden elde ettikleri, kalori saymak ve en karmaşık yemek planlarını basitçe tutmaktan başka? Süper, Çarpıcı, Şimşek diyetlerinde sadece yağ oluşturmaya başardıkları için kan grubunun bu olayda ki görevi onlara çok saçma geliyor. Çünkü bundan sorumlu olan, yani vücudun besini ne kadar iyi veya ne kadar kötü sindirdiği ve kullandığını bilmediklerinden kaynaklanıyor..

Uzmanların düşüncesi nedir?

Besin uzmanları bu konuda farklı düşünüyorlar. Uzun zamandan beri tıpta, insanlardaki belirli hastalıkların şu veya bu kan grubunda daha fazla ortaya çıktığı biliniyor. Bu çarpıcı buluşu, yani kan gruplarıyla beslenmenin ilişkisini kısa zaman önce Amerika'daki doktorlar tarafından kanıtlanmıştır.

Farkındalık raddesine erişim sağlamak

Kan grubu diyeti sadece ağırlığınızı otomatik olarak rayına oturtmayacaktır. Doğrudan biyokimyamızla bağlantılı besinler olduğundan, aramızdaki alerjili kişiler tarafından da benimsenecektir. Çünkü bağışıklık da ki fazla hareketlilik belirlenmiş beslenmeyle ortadan kaldırılmakta. Fakat her şeyden önce, alınan besinlerle sindirme ve besin değişikliklerinden kaynaklanan hastalıkları önlemiş olursunuz. Uzun lafın kısası her farklı kan grubunun alması gereken değerler ve besinler kilo alma veya vermeye yönelik şekillenir. Bir sonraki yazımız da bununla alakalı detaylara ulaşabileceksiniz.

Tepkiniz nedir?

Beğenilen Beğenilen
0
Beğenilen
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Havalı Havalı
0
Havalı
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Komik Komik
0
Komik
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Bilgece Bilgece
0
Bilgece
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Düşünceli Düşünceli
0
Düşünceli

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kan grubuna göre beslenme!?

Giriş yap

Captcha!
Bir hesabın yok mu?
Kayıt ol

Şifre Sıfırla

Geri dön
Giriş yap

Kayıt ol

Captcha!
Geri dön
Giriş yap
Ne tür bir içerik yayınlacaksınız?
Anket Ekle
Bir sonuca ulaşma amacı ile yazılan görüş tespit etme içeriği
Makale Ekle
Düz yazı, resim, müzik vb. içerik barındıran makale içeriği
Sıralı Liste Ekle
Sıralı Liste Ekle